Yeni iPad Pro’lar Turkcell’de Satışta!

347

Apple tarafından piyasaya sürülen yeni iPad Pro’lar 36 aya varan taksit imkanlarıyla bir süre önce Turkcell tarafından satışa çıkarıldı. Kullanıcıların dikkatini çekmesi için üretilen yeni iPad Pro LTE bandını destekliyor ve 9.7 inç ekrana sahip olarak geliyor. Bunun yanı sıra iPad Pro 4.5G üzerinden yüksek hız ve kapasite ile internet bağlanma imkanını sunacak.

iPad Pro’lar yaklaşık üç hafta önce Turkcell’de satışa çıkarılmıştı. 9.7 inç ve 12.9 inç iPad Pro’yu www.turkcell.com.tr adresi üzerinden kullanıcılarla buluşturan Turkcell aynı zamanda 36 aya varan taksit imkanı sunuyor. Ayrıca kullanıcılar Turkcell tarafından sunulan 4.5G şebekesi üzerinden internete bağlanma şansının yanı sıra iPad Pro’lara avantajlı tarifeler ile sahip olabilecek.

Başta Turkcell 4.5G şebekesi ile LTE bantları destekleyen iPad Pro ve diğer hızlı hücresel şebeke teknolojileri bir araya geldiğinde Turkcell kullanıcıları zor işleri dahi istedikleri ortamda tamamlayabilecek.

1a

Apple’ın piyasaya sürdüğü yeni iPad Pro için aksesuarlarda mevcut. Bunlardan bir tanesi Apple pencil. Böylelikle kolay çizim yapma olanağı ile illüstrasyon ve ayrıntılı 3B tasarım üzerinde çalışılabilecek. Üzerinde bulunan lightning bağlantı noktası sayesinde eşleştirme konusunda da sıkıntı yaşanmayacak.

9.7 inç iPad Pro 4K video çekilebiliyor. 12 megapiksel iSight kamera ve geliştirilmiş 5 megapiksel FaceTime HD ön kamera ise bu anlamda cihaza eklenen özelliklerden.

Cupertino merkezli dev teknoloji şirketi tarafından sunulan bir diğer aksesuar ise Smart Keyboard. Tam boyuta sahip bir klavyeyi ince, dayanıklı ve aynı zamanda taşınabilir şekilde tasarlayan Apple şirketi, iPad Pro için seçenekleri artırmış durumda.

9.7 inçlik iPad Pro yalnızca 6.1 mm kalınlığında ve 45 gramdan hafif olmasıyla da dikkat çekiyor. Apple tarafından satışa sunulan iPad Pro modelleri içerisinde grafik performansı bakımından çok sayıda dizüstü bilgisayarlara rakip olacak seviyede 64 bit A9X çip kullanılmış. Tercih edilen bu güçlü işlemci sayesinde 9.7 ve 12.9 inçlik cihazlarda tam gün pil ömrü sunulduğunu belirtelim.

Turkcell tarafından Apple şirketi tarafından geliştirilen ürünler ile ilgilenen kişilere yönelik satışa sunulan iPad Pro modelleri yeni sahiplerini bekliyor. İlginin ne derece olacağını ve satışların nasıl gideceğini ise ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

 

Kaynak: iPad Pro’lar Turkcell’de satışa sunuldu