Sperm Ver iPhone 6S Kazan

585
Sperm Getirene iPhone Hediye

Sperm Ver iPhone 6S Kazan. Bu günlerde sosyal medya Çin’de bir hastanenin başlattığı kampanyayı konuşuyor. Çin’in Shanghai bölgesindeki hastane sperm bağışını arttırmak için farklı bir projeye imza atarak gündemin ortasına düştü. Renji Hastanesi bölgesindeki insanların hastanelerine gelerek 17ml sperm bağışlamasını istiyor. Bunun karşılığında ise iPhone 6S marka akıllı telefonu ücretsiz olarak bağışçılara hediye ediyor. Kampanyanın başlamasıyla yüzlerce gönüllü erkek hastaneye akın etti.

Yaşanan yoğun ilgiden sonra hastane yaptığı açıklamada, bu kadar ilginin geleceğini beklemiyorduk. Bu ilgi bizi çok sevindirdi dedi. Ayrıca kampanyanın sadece Shanghai bölgesinde değil tüm dünyada yapılmasını istediklerini belirttiler. Bu şekilde bir çok insanın sperm bağışında bulunabileceği bu sayede çocuk sahibi olamayan bir çok çiftin çocuk sahibi olmasını sağlayabileceklerini belirttiler. Bu açıklamalardan sonra tüm dünyada değişik kampanyalarla sperm bağışçısı aranmaya başlandı.

Tabiki de sosyal medya için bu çok ilginç bir haberdi ve çok kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan olayların başına geldi. Malesef ülkemizde bu konu ile bir kampanya veya habere rastlayamadık. Ülkemizde bu şekilde bir kampanya olsa bile sanırım bizde ölçü olarak mili litre değilde litre olacaktır.

 

iPhone 7 ‘yi Amerikan Alsak Daha Mı Ucuz Olur?
Herkesin sorduğu bu soruyu ünlü Youtuberlardan Orkun Işıtmak birebir test ederek iPhone 7 almak için New York’a gidiyor. Bakalım neler olmuş…