SnapChat Yeni Yüz Değiştirme Özelliği Getirdi

926
SnapChat Yeni Yüz Değiştirme Özelliği Getirdi
SnapChat Yeni Yüz Değiştirme Özelliği Getirdi

SnapChat Yeni Yüz Değiştirme Özelliği Getirdi
Son zamanların en eğlenceli uygulaması sürekli kendini yeniliyor. artık kullanıcılar her gün yeni bir beklenti içine girdiler

Snapchat’in en eğlenceli kısmı olarak nitelendirebileceğimiz efekt katarak yüz değiştirme kısmında gelen güncellemeyle yeni bir özellik eklendi. Artık galerinizde bulunan herhangi bir fotoğrafınızla yüz değişikliği yapabileceksiniz.

Sosyal medyayı fazlasıyla kullanan kullanıcılar arasında yaygın olarak kullanılan eğlence uygulaması Snapchat Android ve IOS platformlarına gelen güncelleme ile yeni bir özelliğe kavuştu. Daha öncesinde yanınızdaki bir kişiyle yüz değişikliği yapabildiğiniz uygulamada artık yanınızda biri olmadığı zamanlarda da yüz değişikliği yapabileceksiniz. Şöyle ki artık kendi yüzünüzü galerinizde bulunan bir fotoğraf ile değiştirebileceksiniz. Face Swap Live uygulamasında bulunan bu özelliğin Snapchat’e taşınması ise bizlere yeni bir eğlence kazandırmış.

Bu özelliği kullanmak için yapmanız gereken şey ise uygulamada ön kamerayı açıp ekrana yüzünüze basılı tutarak efekt bölümünü açmak ve en sonda bulunan lense gelmek. Bundan sonrasında ise galerinizde bulunan fotoğraflar ya da ünlülerin çekimleri emojiler ve çeşitli selfie fotoğraflarından birini seçmek.

Gelen güncellemeyle bu özelliğin yanında gelen bir diğer özellikte artık özelden gelen Snap lerde tekrar oynatma karşılığında ücret talebi kaldırıldı. Gelen Snap’i tekrar oynatmak artık ücretsiz.

 

X snapchat nedirX snapchat yüzX snapchat yüz değiştirmeX snapchat iosX snap chat yeni özellikX snapchat yeni özellikX snapchat ücretX snapchat ücretsiz