Şanlıurfa iPad 2 Servisi

591
Apple firmasının tablet bilgisayarı olarak piyasaya çıkan iPad hakkında haberler, bilgiler, teknik yardım, teknik destek, donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız için çözümleri web sitemizde bulabilirsiniz.

iPad 2 cihazınız hakkında daha detaylı bilgiyi iphonetamircisi.com iPad 2 sayfalarıda bulabilirsiniz. iPad 2 sayfalarımıza göz atmayı unutmayınız.

Apple iPad 2 ince hafif ve harika fikirlerle dolu bir tablet…

iPad 2, Apple tarafından tasarlanan ve geliştirilen bir tablet bilgisayardır. Kitap, haber, film, müzik, oyunlar, sunumlar ve web içerikleri de dahil olmak üzere görsel işitsel medya için bir platform olarak hizmet vermektedir. İlk defa, Face Time uygulaması için tasarlanmış VGA kalitesinde ön kameraya, ve 720p kalitesinde arka kameraya, ayrıca li-po bataryaya sahip olan model 11 Mart 2011 tarihinde ilk olarak ABD’de ve 25 Mart 2011 diğer ülkelerde satışa sunulmuştur.

16, 32 ve 64 GB’lık Wi-Fi veya Wi-Fi + Cellular modelleri mevcuttur. Apple Inc. tarafından yazılımsal anlamda en çok desteklenen cihazlardan birisidir.

2 Mart 2011 tarihinde ABD’de tanıtılmıştır ve tanıtım sırasında ilk model olan iPad 1’in üretiminin devam etmeyeceği açıklanmıştır ve tanıtımdan sonra birinci nesil iPad‘in üretimi durdurulmuştur.

Apple iPad 2 ile Neler Yapabilirsiniz?

iPad 2 ile internette sörf yapabilir, epostalarınıza bakabilir, film izleyebilir, kitap okuyabilir ve oyun oynayabilirsiniz. Tek A5 çipte bulunan iki güçlü çekirdekle iPad 2 bir önceki nesile göre aynı anda iki kat iş yapabilmektedir. iPad 2 ile işlemlerinizi yaparken bu farkı görebilirsiniz. Çoklu görev daha sorunsuz, uygulamalar daha hızlı ve her şey daha iyi çalışır. İnce ve hafif yeni tasarımıyla iPad 2 10 saate varan pil ömrüne sahiptir. Bu, kıtalararası bir uçuşta bütün gece film izlemek veya bir hafta boyunca ev ve iş arasında gidip gelmek için yeterlidir. Güç açısından verimli A5 çip ve iOS, pil ömrünün kısalmasını engellediğinden, kendinizi rahatlıkla akışa bırakabilirsiniz.

iPad 2 ile gelen çift kamera sayesinde FaceTime ile görüntülü arama ve görüşme sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. iPad’in önde ve arkasında bulunan 2 adet kamera küçük olmalarına rağmen oldukça yeteneklidir. Ayrıca kamerası ile çektiğiniz görüntüleri HD olarak kaydetmektedir.

İpad 2 ile Gelen Smart Cover

iPad Smart Cover (Akıllı Kılıf) cihazla inanılmaz uyumludur ve akıllı manyetik teknoloji ile birbirlerine bağlanmaktadırlar. Hafif ve ince tasarımı sayesinde iPad’inizi hantallaştımadan rahat bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Kılıfı kapattığınız cihazınız uyku moduna geçmektedir ve bunun dışından istediğiniz zaman da film izleme oyun oynama sehbasına dönüşmektedir.

Arkadan aydınlatmalı IPS ekran

9.7 inçlik yüksek çözünürlüklü arkadan aydınlatmalı ekranla her şey çok daha güzel ve net görünmektedir. IPS teknolojileri sayesinde görüntüleri 178 derecelik geniş bir açıyla izlemeniz mümkündür.

Anında açılma özelliği

iPad 2 kullandığı flash depolama sayesinde başlat tuşuna bastığınız uykudan uyanır. Bu sayede verilerinize kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar

iPad 2-Tamiri, iPad 2 Tamircisi

Şanlıurfa ili iPad 2 Tamiri / Şanlıurfa iPad 2 Servisi

Şanlıurfa ili için FİRMA EKLEMEK İSTARSENİZ FİRMA BİLGİLERİNİZİ AŞAĞIDAKİ YORUM BÖLÜMÜNE YAZABİLİRSİNİZ. Firma Adı, Firma Adresi, Firma Telefonu, Firma Mail Adresi, Firma Web Sitesi ve Verdiğiniz Hizmetleri Yazabilirsiniz. Girilen Bilgiler Onaylanmadan Sitemizde Yayınlanmamaktadır. Ayrıca Sitemize Reklam Vermek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz. Mail adresimiz [email protected]

Şanlıurfa şehrinde Apple Markalı iPad 2 cihazınıza Teknik Servis Hizmeti veren firmalar için aşağıda bulunan Şanlıurfa firma listesinden yararlanabilirsiniz.

 • Şanlıurfa iPad 2 Dokunmatik Değişimi
 • Şanlıurfa iPad 2 Ekran Değişimi
 • Şanlıurfa iPad 2 LCD Değişimi
 • Şanlıurfa iPad 2 Yazılım Güncelleme
 • Şanlıurfa iPad 2 Kilit Açma
 • Şanlıurfa iPad 2 Ses Problemleri
 • Şanlıurfa iPad 2 Tamiri
 • Şanlıurfa iPad 2 Internet Problemi
 • Şanlıurfa iPad 2 Kasa Değişimi
 • Şanlıurfa iPad 2 Wifi Sorunları
 • Şanlıurfa iPad 2 Sıvı Teması
 • Şanlıurfa iPad 2 Buton Değişimi
 • Şanlıurfa iPad 2 Problemi
 • Şanlıurfa iPad 2 Yedek Parça

Şanlıurfa iPad Fotoğraf Galerisi Örnek Fotoğrafları