iPad Pro’ya Özel Şarj Standı: Logitech Logi Base

1010

Logitech Logi Base; Özellikle aksesuar konusunda çok farklı ürünlere imza atan Logitech firması, Apple’ın Smart Connector teknolojisini kullanarak geliştirdiği Logi BASE isimli standıyla, şarj ve iPad stand deneyimine yeni bir boyut kazandırıyor. Üzerindeki mıknatıs sayesinde iPad’in dik durumda şarj edilmesini ve bu sayede kullanmanızı da sağlayan Logi BASE, cihazın bu süre içinde kolayca kullanılmasına imkân tanıyarak benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Logi BASE; zamanının çoğunu iPad ile geçiren ve yaşamının her anında iPad Prodan destek alan kulllanıcılara cihazları şarjdayken bile kullanıma olanak veriyor. Yüksek kalitedeki alüminyum malzemeyle üretilen cihaz ayrıca kaymaz tabanı sayesinde kullanım sırasında ekstra güven vermektedir. Estetik görüntüsü iPad’lere ekstra zenginlik katmaktadır.

logi-base-stand

Logi Base hem 12.9 inch hemde 9.7 inch iPad Pro’lar ile %100 uyumlu olark çalışmaktadır. Geçtiğimiz sonbaharda Apple Smart Connector ile uyumlu klavyeyi çıkaran Logitech firması yaptığı açıklama da bir adım daha ilerleyerek Logi Base ile daha özgür ve inovatif kullanımı hedeflediklerini belirtti.

Logitech Logi Base Fiyatı

Nisan sonu itibariyle Apple mağazalarında da satışa çıkması planlanan Logi Base yurt dışı satış fiyatı 99,99$ olarak belirlenmiş. Ürün hakkında teknik ve daha fazla bilgiye Logitech Logi Base web sitesinden ulaşabilirsiniz.