İşte iPhone 7 Böyle Olacak

942

İste iPhone 7 Böyle Olacak

Apple’ın merakla beklenen yeni iPhone modelleriyle ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Şimdi ise iPhone 7 Plus’ın tasarımı detaylandı.

Önümüzdeki sonbahar aylarında tanıtılmasını beklediğimiz yeni iPhone modelleriyle ilgili Gdetaylar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün gelen raporlar iPhone 7’nin beklenen ilgiyi göremeyeceğini işaret ediyordu. Bugün ise yeni iPhone modellerinden iPhone 7 Plus ile ilgili yeni bir sızıntı gündeme geldi.

Japon dergi Mac Fan, iPhone 7 Plus’ın tasarım şemasını sızdırdı.
Önemli detaylar onaylandı!

iphone 7 nasıl olacak
iphone 7 nasıl olacak

Sızan tasarım detaylarına baktığımızda cihazda 3.5 mm’lik kulaklık girişinin olmadığı bir kez daha görülebiliyor. Bunların yanında cihaz 158,22 x 77,94 x 7,3 mm ölçülerine sahip. Yani iPhone 6s Plus modeliyle aynı boyutlarda.

Diğer taraftan arka taraftaki anten çizgilerinin olmadığı sızan tasarımda, çift arka kamera en dikkat çeken detaylardan.

Öte yandan cihazın alt tarafında ise smart connector girişi yer alıyor. Bu giriş sayesinde cihaza birçok aksesuar bağlanabilecek. Ayrıca cihazın alt tarafında kablosuz şarj için de bir alan bulunuyor.

X iphone 7 nasıl olacakX iphone 7 böyle mi olacakX iphone 7 ne zaman çıkacakX iphone 7 ne zamanX iphone 7 nasılX iphone 7 gizliX iPhone 7 BataryaX iphone 7 kameraX iphone 7 bilgiX iphone 7 hakkında