iPhone 7’nin En Net Görseli Sızdı

719

iPhone 7’nin En Net Görseli Sızdı… Bu güne kadar bir çok fotoğrafı videosu konsepti yayınlanan iPhone 7 telefonunun şimdiye kadar yayınlanmış en net ve gerçekçi fotoğrafı sızdı. 

iPhone7’nin arka kısmını açık ve net bir şekilde gösteren fotoğrafta bugüne kadar sızan bir çok bilginin doğruluğu kesinleşmiş gibi gözüküyor. Bilindiği gibi anten çizgilerinin şekli, daha büyük kamera beklenen değişikliklerin başındaydı ve bu beklentiler doğrultusunda fotoğrafta da anten çizgilerinin değiştiği ve kamera için ayrılan bölümün daha da büyüğü görülmekte. Fotoğraf cihazın sadece arka tarafını gösterdiğinden ön kısım için konuşulan değişikliklerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği halen soru işareti. Ön kısım için en büyük soru işareti tabiki de home tuşu. Sızan bir çok bilgi de home tutşunun kaldırılıp sanal olacağı şeklinde. Tüm bunların asıl cevabı tabiki de eylül ayında yapılacak tanıtımda ortaya çıkacaktır.

iPhone 7'nin En Net Görseli SızdıEski iPhone telefonlara göre kullanıcıları pek heyecanlandırmayan iPhone 7 için yapılan araştırmaya göre; 400 iPhone kullanıcısının % 15’i iPhone 7‘ye terfi etmeyi planlıyor. % 29’luk kesim ise telefon satışa sunulduktan sonra karar vereceğini söylüyor.

Bunlar dışında çift kamera, A10 işlemci, daha hızlı internet ve 3GB ram plus modellerde olacağı düşünülüyor. Yinede iPhone 7 için sızan tüm bilgiler ve fotoğraflar sadece tahminler üzerine kurulmuş ve hiç bir kesinliği şimdilik yok. bu sebeple tüm dünya gibi bizde eylül ayında yapılacak tanıtımı beklemekteyiz.

iPhone 7’nin En Net Görseli Sızdı haberi hakkında aşağıdaki bölümü kullanarak sizlerde tartışma başlatabilirsiniz.