iPhone 7 s Değil iPhone 8 Gelecek

1085
iphone 7 ne zaman
iphone 7 ne zaman

iPhone 7 s Değil iPhone 8 Gelecek Peki Ne Zaman ?

Normalde S serilerinde tamamen donanımsal olarak değişim olurken yeni serilerde hem tasarımsal anlamda değişim hem de donanımsal anlamda değişimler yaşanıyor fakat iPhone 7 de  tahminlere bakacak olursak muhteşem anlamda bir değişim beklenmiyor. ve Apple S serisi döngüsünden seneye vazgeçip iPhone 8’i çıkarılacağı söyleniyor.

Apple ın bu yılın sonlarına doğru muhtemelen Eylül ayında iPhone 7 yi tanıtması bekleniyor ancak mevcut sızıntılar yeni nesil iPhone’un oldukça mütevazı bir makyajdan geçirilmiş olarak geleceğini gösteriyor. Bu durum iPhone 6S üzerinde büyük revizyon bekleyen müşteriler için hayal kırıklığı olabilirken önümüzdeki yıl için daha kapsamlı bir yenilenmenin söz konusu olacağını da gösteriyor.

iphone 7

Barclays Analisti Mark Molowitz Apple’ın seneye farklı bir yöntem deneyeceği iddiasında. Bu yöntem de iPhone 8’i hemen piyasaya sürmek bunu da 7S’i atlayarak yapabilir. Yani bununla beraber iPhone 6s üzerinde küçük değişiklikler yaparak tamamen yenilenmiş ve devrimsel telefonu iPhone 8’e saklamayı planlıyor.

iphone 8

Analist gelecek yılki modelin zaten önceden de duyduğumuz bazı önemli güncellemelerle geleceğini yineledi. Moskowitz 2017 model iPhone modelinin Samsung tarafından üretilen OLED ekran çift kamera sistemi kablosuz şarj ve belki de en önemlisi küçük çerçeveler ile büyük bir tasarım revizyonundan geçmiş şekilde geleceğini söyledi.

X iphone 7X iphone 7 ne zamanX iphone 7 ne zaman çıkacakX iphone 8X iphone 7sX iphone 7s ne zaman çıkacakX iphone 8 nasıl olacakX iphone 8 ne zaman çıkacak