iPhone 7 iPhone 6S’i Geçti Ama

604

iPhone 7 iPhone 6S’i Geçti Ama… Akıllı telefon üreticisi Apple’in ürettiği iPhone telefonlar hakkında yapılan son araştırmada, bu sene piyasaya çıkacak olan iPhone 7 modeline olan ilginin iPhone 6S modeline olan ilgiden daha fazla olduğu açıklandı. Fakat buna rağmen yeni çıkacak olan iPhone modeline ilginin genel olarak eskisi kadar fazla olmadığı görüldü.

Bilindiği gibi Apple yıllar sonra ilk kez telefon satışları konusunda sıkıntı yaşıyor. Elinde bulundurduğu liderlikleri birer birer Samsung’a kaptıran şirket şirket bu sene çıkardığı iPhone SE ve son amiral gemisi iPhone 6S beklenen etkiyi yaratmadı. Bunun sonucu olarakta 2003’ten beri ilk kez gelirlerinde kayıplar yaşadı. Bununla paralel olarak hisselerindeki düşüşlerde konunun tuzu biberi oldu. Bu kayıpların sebebi olarakta şirketin çıkardığı yeni modellerde yeniliklerin beklentilerin çok altında kalması gösteriliyor. Kimse dillendirmese de telefonlarda ve diğer ürünlerinde izlediği fiyat politikasıda satışlarındaki düşüşte büyük etkenler arasında.

Aynı şekilde bu yıl piyasaya çıkacak olan iPhone 7 modelinde de pek bir yenilik olmamasıda iPhone kullanıcılarının canını sıkan başka bir etken. Tüm bu olumsuzluklara karşın yapılan araştırma sonuçlarında iPhone 7 almayı düşünenlerin sayısı çok fazla. Sadece iPhone 6 piyasaya çıkmadan önceki heyecan ve ilgi kimse de yok.

 

Piyasaya yeni çıkacak iPhone 7 modeli hakkında daha fazla bilgi için;

iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 7 Nasıl Olacak?

iPhone 7 Hakkında Merak Ettikleriniz?

 

iPhone’lar hakkında daha fazla haber, bilgi ve teknolojik gelişmeler için iPhoneTamircisi.com web sitemizi takip etmeyi unutmayınız. Facebook sayfamızı beğenerek gelişmelerden çok daha çabuk haberdar olabilirsiniz.

iPhone 7 iPhone 6S’i Geçti Ama haberimiz için aşağıdaki bölüme yorumlarınızı ekleyerek konu hakkında görüşlerinizi bildirebilirsiniz. iPhone 7 iPhone 6S’i Geçti Ama makalemiz hakkında tartışma açmak isterseniz de yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.