iPad Pro İncelemesi

410

iPad Pro İncelemesi

ShiftDelete iPad Pro incelemesi;

Apple’ın 9 Eylül’de düzenlediği lansmanda tanıtılan 12.9 inçlik iPad Pro inceleme konuğumuz. Bakalım 12.9 inçlik iPad Pro, bizlere nasıl bir deneyim sunuyor? MacBook Air ve Pro çözümlerine karşı avantajları ve dezavantajları neler? Hepsi inceleme videomuzda.

iPad Pro İnceleme

Apple’ın yeni işlemcisi A9X ile gelen iPad Pro, en güçlü iPad! 2.26 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemcide, tamamen yenilenen ve A8X’ten iki kat daha güçlü grafik işlemci kullanılıyor.

Cihazda 4 GB RAM ile beraber, yerine göre Intel işlemcili MacBook varyantlarından çok daha yüksek grafik başarımı sunabilen bir cihaz halini alabiliyor!

iPad Pro’da 12.9 inçlik retina ekran kullanılıyor. 2048 x 2732 piksel çözünürlüğe sahip IPS panel, üst seviye bir görüntü kalitesi sunuyor. 12.9 inç büyüklük ve iPad’in başarılı dokunmatik hissi ile birleştiğinde, ortaya başarılı bir WEB gezinme deneyimi çıkıyor.

iPad Pro’nun ekranı, daha önceki iPad modellerinden farklı olarak kalem gibi ek dokunmatik teknolojilere de destek veriyor.

4 tane gelişmiş hoparlöre sahip olan ürün, piyasadaki çoğu taşınabilir bilgisayardan daha başarılı ses deneyimine sahip.

Üzerindeki Smart Connector ile gelişmiş bağlantı opsiyonlarına sahip akıllı klavye aksesuarları alabileceğiniz iPad Pro ile ilgili pek çok bilgiyi inceleme videomuzda bulabilirsiniz. İyi seyirler..