Diafon Sistemi

285

Diafon Sistemi, Gelişen teknoloji bina güvenliğini sağlamak için gereken tesisatların üretilmesini yardımcı olmuştur. Sektörde yer alan firmalar tarafından hazırlanarak müşterilerin beğenisine sunulan diafon sistemleri görüntü ve görüntüsüz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. 

Diafon sistemi daire ile dış kapı arasında iletişim kurmaya yardımcı olduğu gibi aynı zamanda daire ile bina görevlisinin de iletişime geçmesini sağlayabilmektedir.
Farklı seçenekler ile üretilen diafon sistemlerinin fiyatları da değişiklik göstermektedir. Üretici firmaya bağlı olarak cihazların çeşitli özelliklerle müşterilerle buluşturulmaktadır.

Görüntülü Diafon Sitemlerinde en çok tercih edilen markalardan biri olan Mas Görüntülü Diafon Sistemleridir.

Farklı alanlarda tercih edilmeleri ile bilinen görüntülü diafon sistemleri özellikle çok katlı binalarda, villalarda ve ofislerde yer almaktadır. Boyutları ve sahip oldukları nitelikler ile müşterilere sunulan görüntülü diafon sistemleri çok sayıda alternatife sahiptir.

Ekran boyutu, çözünürlük, görüntü alabilme, kapı ile konuşma dahil olmak üzere diafon sistemleri iletişim kurma üzerine ve güvenlik adına geliştirilmektedir. Farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Panellerin boyutları, sistemin özellikleri ve fiyatları ise modele bağlı olarak değişmektedir. Bütçeye uygun görüntülü diafon sistemi sahibi olabilmek için mevcut modeller üzerinden değerlendirme yapılabilmektedir.

Diafon Sistemlerinde Lider Firmalardan Enka Teknoloji’yi tanıyalım

Enka Teknoloji Hakkında

Sektörde Teknoloji Lideri Olmak ; Enka Teknoloji kendisini her zaman geliştirmeye çalışan bir anlayışla, teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerine en uygun koşullarda ileri teknolojiyi sunmak için çaba sarf etmektedir Müşterilerine İhtiyaçlarını Karşılayacak Komple Çözümler Sunmak; Enka Teknoloji, Güvenlik Kamerası, Geçiş Kontrol, Hırsız ve Yangın Alarmı , Bina Otomasyonu,Personel Devam Kontrol Sistemleri konularında müşterilerinin her türlü Güvenlik, Kontrol, ve Konfor ihtiyaçlarını gideren bir danışman olarak komple çözümler üretir. Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteli Hizmet; Enka Teknoloji Fark yaratabilmenin en önemli unsurunun müşterilerine kaliteli hizmetler sunarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindedir. Piyasadaki Pozisyonunu Güçlendirmek; Enka Teknoloji müşterilerine geniş kapsamda hardware ve software çözümleriyle her tür güvenlik ve otomasyon ihtiyacını karşılayacak ürün portföyü ile daha çok müşteriye hizmet vererek market deki pozisyonunu geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Diafon Sistemi modelleri için www.diafonsistemi.net / www.diafonmarket.com web sitelerini inceleyebilirsiniz.