App Store’da Kampamya Başladı

366

Mobil uygulama mağazalarında zaman zaman normalde ücretli olan birçok uygulama kısa bir süreliğine ücretsiz olabiliyor.

Şimdi de iOS kullanıcıları için AppStore’da birçok ücretli uygulama kısa bir süreliğine bedava oldu. Bu süre geçmeden uygulamayı indirirseniz ömür boyu uygulama sizin olacak.

iOS için ücretsiz olan uygulamalar
Normalde 2.99$ fiyatla satılan AllPass Pro uygulaması, şu anda ücretsiz olarak indirilebiliyor. Adından da anlayabileceğiniz gibi bir şifreleme uygulaması olan AllPass Pro ile şahsi verilerinizi 256-bit şifreleme ile güvende tutabilirsiniz.

sifrleme

Şu anda Apple iPhone 5 ve üzeri cihazlarda oynanabilen Heavy Blade oyunu da ücretsiz durumda. Normalde 99 cent fiyatıyla listelenen oyun 3 boyutlu bir hack and slash oyunu.

slash

Windows Mac ve Linux’te yer alan dosyalarınızla beraber bulut depolama servislerinde yer alan dosyalarınızı görüntüleyebileceğiniz ayrıca içerisinde video fotoğraf ve dökümanları görüntüleyebileceğiniz Remote File Manager uygulaması da şu anda ücretsiz. Bu uygulamanın normalde fiyatı ise 4.99$

remote

IOS App Store da şu anda ücretsiz olan bir başka uygulama ise My Fonts Mesajların fontunu değiştirebileceğiniz basit ama etkili olan bu uygulama normalde 99 cent fiyatıyla listelenmekte

hello